NÁŠ TÍM

FROM OUR HANDS

From Our Hands je slovenská punkrocková hudobná skupina, ktorá bola založená 1. januára 2007 v Bratislave na pozostatkoch zoskupenia Trans Panama. Zakladajúci členovia Matej Hoťka, Matej Turcer a Miroslav Šimonič vzali na post basgitaristu talentovaného Richarda Klima, ktorý predtým pôsobil v kapele Lastheroes.

THE CURLY SIMON

The Curly Simon is a 19 year old singer, lyricist and music producer from Bratislava. He started his music career as the lead singer for the band Don’t Trust Butterflies and till this day is a member of this group. In 2019 he released his debut EP “Moon Boy”. Currently he is working on his debut album with producer and guitarist Matej Turcer who will also be a part of their live show project. The Curly Simon is nominated for this years Radio Head Awards in the category “discovery of the year”.

PAVEL KÁDEN

Obrovský srdciar Pavel Kaden skateboarder, tattooer. Pali je neprehliadnuteľný hlavne v Skatepark Gercenova kde s radosťou a vášňou odovzdáva skúsenosti začínajúcim skejťákom a skejťáčkam 🤗 Talentovaný tattooer ktorý sa taktiež podielal na dvoch designoch našej značky.

MATÚŠ GAJDOŠ

Matúš Gajdoš je určite pre každého zo staršej generácie slovenského skateboardingu meno na toľko známe , že si určite mnoho z Vás aspoň jeden jediný krát za posledných pár rokov položil otázku čo s ním vlastne je. S Matúškom som začínal jazdiť a po tom čo som zistil, že je takmer mojím susedom som sním trávil čo najviac času, ktorý sme venovali hlavne skateboardingu a zábave. Myslím, že môžem v kľude napísať, že Matúš patril medzi najväčšie talenty aké sa na našom malom Slovensku premávali krížom krážom na skejte.